Kontakti

Balavto Ltd. Ajdovščina
Tovarniška cesta 5b
5270 Ajdovščina
Slovenija

Tel: +386 5 365 99 00
Mob: +386 31 627 398
Fax: +386 5 365 99 23
e-mail: info@balavto.si

Radno vreme: pon - pet  07h - 21h

Nova mehanizacija i priključci
Branko Kobal Balavto
Direktor
Branko Kobal
e-mail: branko@balavto.si
tel: + 386 5 365 99 00
gsm: +386 41 726 113
Polovna mehanizacija i priključci
Martin Jerončič Balavto
Prodaja
Martin Jerončič
e-mail: martin@balavto.si
tel: + 386 5 365 99 00
gsm: +386 51 346 110
Drobilice, separacije i tunelska mehanizacija
Marko Bajec Balavto
Prodaja
Marko Bajec
e-mail: marko@balavto.si
tel: + 386 5 365 99 00
gsm: +386 31 627 399
Teterna vozila, gumene gusenice i alu-rampe
David Puc Balavto
Prodaja
David Puc
e-mail: david@balavto.si
tel: + 386 5 365 99 00
gsm: +386 41 265 752
Novi i polovni rezervni delovi 
Tadej Čoha Balavto
Prodaja
Tadej Čoha
e-mail: tadej.coha@balavto.si
tel: + 386 5 365 99 14
gsm: +386 51 606 032
Rezervni delovi
Magda Rupnik Balavto
Prodja
Magda Rupnik
e-mail: magda@balavto.si
tel: + 386 5 365 99 09
Servis
Ervin Rustja Balavto
Vođa servisa
Ervin Rustja
e-mail: ervin@balavto.si
tel: + 386 5 365 99 00
gsm: +386 51 632 463